Butik Karadeniz Turu 5

4 Gün ( 2 Gece 3 Gün )
695 TL
Gidiş Tarih -- 14-08-2019
Dönüş Tarih -- 17-08-2019
Kurban Bayramı Özel Malatya Çıkışlı Butik Karadeniz Turu

MALATYA ÇIKIŞLI DOĞU KARADENİZ ve BATUM TURU

2 Gece 4 Gün

1 . Gün   : Saat 20:30 da Malatya Park Avm önünde Buluşma 21:00 da Malatya Sivas Gümüşhane istikameti ile Maçka`ya Hareket

 

2. Gün : Malatya’dan hareketle yolda gerekli molalar verilerek Trabzon’a varış. Kahvaltıyı Maçka’da Trabzon usulü aldıktan hemen sonrasında Altındere Milli park`ına ulaşıyoruz Yeşilin her tonuna şahit olup kuş seslerinin eşliğinde Sümela manastırını panoramik geziyor ve hikâyesini dinliyoruz. Karadağ'ın en sarp yerinde kurulmuş olan manastırın manzarası sizleri büyüleyecek. Meryem Ana Kilisesi, Nöbetçi Odaları, Misafirhane, Ayazma, Su Kemerleri, Kaya Fresklerini resim çekimlerimizin ardından Hemen akabinde Köftesi ile Meşhur Akçabat`a varıyor ve öğle yemeğimizi aldıktan sonra Trabzon`a hareket Trabzonda Küçük Ayasofya Camii'ni ziyaret ediyoruz. Hemen karşısındaki Atatürk köşkünü ziyaret edip tarihi kişisel eşyalarının olduğu köşkü ziyaret sonrası  yolculuğumuza devam edip konaklayacığımız otele yerleşme, Akşam yemeği ve serbest zaman.

 

3. Gün: Sabah otelde alınacak kahvaltı sonrası Uzungöle Hareket Uzun gölün o eşsiz manzarasının tadına varıyor ve fotoğraflama imkânı buluyoruz. Uzun Göl kıyısı boyunca yürüyüş ve serbest zaman. Belirleyeceğimiz saatte yolculuğumuza devam ederek, yol güzergahımızda bulunan Çay fabrikalarından birine misafir olup Çayın yapılışına şahit oluyoruz, Yolculuğumuza devam ederek Rize`ye varış.Riza Botanik çay bahçesi, Rize bezi üretim fabrikasında meşhur Rize bezinin yapımını görüyoruz yoluculuğumuza Çayeli,Pazar,Ardeşan güzergahı ile devam edip Çamlıhemşinde Fırtına Deresine varıyoruz.Fırtına deresenide bulunan Tarihi Taş Köprünün gezilmesi.Fırtına Deresinde Öğle yemeğimizi Osmanlı Restorantta aldıktan sonra dileyen misafirlerimizle rafting ve zip-line yapıyoruz. Rafting sonrası deniz seviyesinde 1250 mt yüksekteki bölgenin en meşhur yaylası  Ayder Yaylasına varıyor ve burada, Kalegon, Gelin Tülü Şelalesi, gibi panoramik noktalarda fotoğraf molası veriyoruz . Akşam yemeği ve geceleme için   Otelimize  hareket.

4 Gün  : Otelde alınacak kahvaltı sonrası Gürcistan Batum gezisi için önceden belirlenen saatte otelimizin lobisinde buluşuyoruz ve Batum sınır kapısına doğru hareket ediyoruz. Batumda  Dünyanın 3.büyük botanik bahçesini geziyor. Media anıt heykedilinin hikayesini dinliyoruz. Batumda Türk mahallesindeki camii ziyaretinden sonra tekrar Türkiyeye dönmek için kapıya doğru hareket ediyoruz.  , Gezimiz sonrası Malatya`ya hareket edip gece saatlerinde şehrimize varıyoruz.Bir Sonraki Çayıroğlu Turizm gezilerinde buluşmak dileğiyle veda ediyoruz.

DİĞER AYRINTILAR

Gürcistan-Batum sınırının dönemsel olarak yoğun olmasından dolayı, bazen sınır geçişlerinde gecikme yaşanabilmektedir. Batum gezisi için orjinal haliyle T.C. kimlik numarası yazılı ve resimli olan nüfus cüzdanınızı yanınızda bulundurmayı unutmayınız. (Ehliyetle geçiş yapılamamaktadır!) Ebeveynlerinden (anne veya babası) birisi beraberinde olmayan 18 yaş altı çocuklar, gelmeyen ebeveyninden noter onaylı muvafakatname alarak Gürcistan'a geçiş yapabilmektedir. Ayrıca bebek dahi olsa nüfus cüzdanlarında fotoğraf yapışık olmayan nüfus cüzdanıyla Gürcistan'a giriş yapılamamaktadır! Gürcistan yasa gereği ülkeye giren turistlerin üzerinde hiç bir ilaç (aspirin bile) bulunmamalıdır. Aksi taktirde bu kişilere yasal işlem uygulanabilmektedir. Gürcistan sınır geçişlerinde yaşanabilecek bu gibi olumsuzluklardan acentamız sorumlu olmayacaktır. Olağan dışı durumlarda acentamız aynı kalite ve standartlarda olmak üzere otel değişikliğine gidebilir. Rehberimiz gerekli gördüğü taktirde programı tamamen gerçekleştirmek kaydı ile program seyrinde değişiklik yapabilir. Rehberimizin tur sırasında verdiği saatlere misafirlerimizin uymaması sonucunda, tur programında yazdığı halde gezilemeyen yerlerden Çayıroğlu Turizm sorumlu değildir. Tur öncesi ve tur esnasında hava muhalefeti nedeniyle veya mücbir sebepler ile yapılamayan turlarda Çayıroğlu Turizm’in sorumluluğu bulunmayacaktır. Turumuza katılırken; spor veya rahat yürüyüş ayakkabısı, terlik, yağmurluk, rahat kıyafetler, hırka ya da kazak, otobüste kullanmak üzere küçük yastık ve ayrıca fotoğraf makinenizi yanınıza almayı unutmayınız! 

TUR DETAYLARI

- Araçlarımızda oturma düzeni ön kayıt sırasına göre yapılmaktadır.

-Kayıt sırasında ücretin en az %35 i alınır.

-Rehberimiz yol veya hava şartlarına göre  tur programında tur degişiklik yapma hakkına sahiptir. 

-Tur başlangıç tarihinden 15-07 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur ücretinin %50 si cayma bedeli olarak kesilir.Geri kalan ücret iade edilir.

-10 gün ve daha az süre öncesinden yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı iptal bedeli olarak alınır.Hiçbir şekilde devir veya ücret iadesi yapılmaz. 

-Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Not : Turlarımızda 19+1 27+1 ve 46 kişilk Mercedes Trevego Kullanmaktayız.

Kişi Başı 695 TL (2 li ve 3 Lü Odalarda Konaklama Tek Kişi fiyatı)

Sngl Oda Farkı 175 TL

02 - 04 Yaş : 150 TL

05 - 11  Yaş 525 TL

 • Lüks otobüsle ulaşım ve transferler
 • Araç içerisinde yapılacak ikramlar
 • 2 gece programda belirtilen otellerde konaklama
 • Otellerde alınacak sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri (açık büfe veya set menü)
 • Rehberlik Hizmeti 
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Otelde alınacak yemekler haricindeki öğünler
 • Otelde alınacak yemeklerde talep edilecek ekstra yiyecek-içecekler
 • Gürcistan'a geçişte ödenen 15 TL yurt dışı çıkış harcı
 • Müze-ören yeri giriş ücretleri (isteğe bağlı). Müze kart almanız önerilir (1 yıllık 40 TL)
 • Öğlen Yemekleri ve Dönüş Akşam Yemeği

Rezervasyon İçin: