Ege İzmir Turu

7 Gün 6 Gece
1495 TL
Gidiş Tarih -- 20-08-2019
Dönüş Tarih -- 27-08-2019
Malatya Çıkışlı Ege İzmir Turu

MALATYA ÇIKIŞLI EGE İZMİR TURU

1. Gün 14 Temmuz Pazar

Buluşma ve Hareket

Belirtilen biniş noktalarından hareket ile Salihli'ye gitmek üzere rehberimizin bilgilendirme amaçlı anlatımları ve çeşitli araç içi ikramları eşliğinde yola çıkıyoruz.


Hareket Noktalarımız

 23:59 Ofisimiz Önünde Hareket

 

2. Gün 15 Temmuz Pazartesi

Salihli - Birgi - Şirince - Maket Köy - Selçuk

 

Güne Salihli'de güzel bir kahvaltı ile başlıyoruz. Kahvaltı sonrası Bozdağ'dan aşağıya doğru Birgi'ye hareket ediyoruz. Aydınoğulları Beyliği'ne başkentlik yapmış, eski Türk Kent Kültürü'nü günümüze yansıtan bu şirin kasabanın küçük köy kahvesi,Aydınoğlu Mehmet Bey Camii ve Çakır Ağa Konağı ziyaret edeceğimiz yerler arasında. Birgi gezisi sonrası Tire'ye geçiyoruz. Derekahve'de koruk şerbeti ikramının sonrasında Selçuk'a hareket ediyor ve Yöresel Türk Yemekleri'nin sunulduğu aile restoranımızda öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemek sonrası Şirince'ye hareket ediyoruz. 21 Aralık 2012'de kopacağı düşünülen Kıyamet'de tek güvenli nokta olarak medyada geniş yer kaplayan Şirince'de alışveriş molası ve dar sokaklarında kısa bir gezintinin ardından Maket Köy'ü gezerek otelimize yerleşiyoruz. Geceden kalma yorgunluğumuzu ister havuzda, ister dinlenerek atıyoruz.  Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

 

3. Gün 16 Temmuz Salı

Selçuk - Güzelçamlı Tekne Turu - Kuşadası

 

Sabah kahvaltı sonrası Güzelçamlı'dan teknemize binerek Dilek Yarımadası boyunca yeşil ve mavinin el ele verdiği, berrak sularda deniz molaları veriyoruz. Türk sularına bu noktada oldukça yaklaşan Sisam Adası'nın yakınından geçerek bu ilginç ve eğlenceli gezimizi yine Güzelçamlı'da noktalıyoruz. Sonrasında akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

 

4. Gün 17 Temmuz Çarşamba

Efes Antik Kenti - Çeşme Ilıca Plajı Yüzme Molası - Alaçatı

 

Otelde alacağımız kahvaltının ardından tarihe yön veren birçok olayın yaşandığı, Antik Çağ'ın en önemli kentlerinden, Efes Antik Şehri'ni geziyor, kendimizi tarihin büyülü atmosferine bırakıyoruz.  Aracımıza geçiyor, öğle yemeği molası sonrası Ilıca Plajı'na hareket ediyoruz. Yüzme molası vereceğimiz tüm öğleden sonra deniz, kum ve güneşin doyasıya keyfini çıkarıyoruz. Akşam saatlerinde Alaçatı'nın merkezinde yapacağımız, tarihi kilisesi ve renkli çarşısını da içine alan bir gezintinin ardından Akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz

 

5. Gün 18 Temmuz Perşembe

Çeşme Kalesi - Çeşme Tekne Turu - İzmir

 

Otelde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Çeşme'ye hareket ediyoruz. II. Beyazıt tarafından yaptırılan Çeşme Kalesi gezisi sonrası iskelede bekleyen teknemize yerleşiyor, Ege'nin turkuaz ve  berrak sularında ardımızda beyaz köpükler bırakarak ilerliyoruz. Mavi Koy, Kış Limanı, Mercan Adası, Eşek Adası, Makri Adası demirleyeceğimiz koylar arasında. Her koyda kendimizi serin sulara bırakıyoruz. Gün kızıllığa bürünüp solarken Çeşme'de vereceğimiz serbest zamanın ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.

 

6. Gün 19 Temmuz Cuma

Eski Foça - Yeni Foça - İzmir - Kordon

 

Otelde alacağımız sabah kahvaltı sonrası Eski Foça'ya varıyoruz. Foça'ya yukarıdan bakarak terasta bir çay molası ve merkezdeki serbest zamanın ardından Yeni Foça'daki anlaşmalı olduğumuz ve öğle yemeğini de buradan alacağımız plaja hareket ediyoruz. Serin sularda gün boyu, denizin güneşin ve tabi ki tatilin doyasıya tadını çıkarıyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için otelimize hareket ediyoruz.Otelimizde alacağımız akşam yemeği sonrası dileyen misafirlerimiz ile Kordon boyunda geziyoruz

 

 

7. Gün 20 Temmuz Cumartesi

İzmir Şehir Turu - Tarihi Asansör - Karşıyaka Çarşı - Malatya

 

Otelimizde alacağımız sabah kahvaltısı sonrası Uşakizade Latife Hanım Köşkü'ne hareket ediyoruz. Nesim Levi tarafından yaptırılan Tarihi Asansörde bir çay molası veriyoruz. (Aracımızdan ayrıldıktan sonra 15 dakika rampa yukarı yürümemiz gerekecektir.) İzmir denilince akla gelen Saat Kulesi'ni, Tarihi Kemeraltı Çarşısı'nı geziyoruz. Konak İskelesi'nden Karşıyaka'ya vapurla geçiyor ,İzmir'in kalbinin attığı sokaklardan Karşıyaka Çarşısı'nda serbest zaman veriyoruz. Ardından Zübeyde Hanım Anıt Mezarı'nı ziyaret sonrası Malatya`ya dönüş yoluna koyuluyoruz.Gece  saatlerinde güzel hatıralarla Malatya`ya varıyoruz.

TUR DETAYLARI

- Araçlarımızda oturma düzeni ön kayıt sırasına göre yapılmaktadır.

-Kayıt sırasında ücretin en az %35 i alınır.

-Rehberimiz yol veya hava şartlarına göre  tur programında tur degişiklik yapma hakkına sahiptir. 

-Tur başlangıç tarihinden 15-07 gün öncesine kadar yapılan iptallerde tur ücretinin %50 si cayma bedeli olarak kesilir.Geri kalan ücret iade edilir.

-10 gün ve daha az süre öncesinden yapılan iptallerde tur bedelinin tamamı iptal bedeli olarak alınır.Hiçbir şekilde devir veya ücret iadesi yapılmaz. 

-Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında 1 çocuk için geçerlidir.

Not : Turlarımızda 19+1 27+1 ve 46 kişilk Mercedes Trevego Kullanmaktayız.

 

TEK KİŞİLİK ODA ( SİNGLE ) 1795 TL

2 Kişilik Odada 1 Kişi ( Double ) 1495 TL

3 Kişilik Odada 1 Kişi ( Triple )  1450 TL

02 Yaş ücretsiz

03 / 06 Yaş 575 TL

07/12 Yaş 1350 TL

Özel Tur Otobüsü İle Yolculuk
Seyahat Sağlık Sigortası
İlk Gün Tesiste Kahvaltı
5 Gece Konaklama
6 Sabah Kahvaltısı
5 Akşam Yemeği
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
Programdaki Çevre Gezileri
Yolculuk Sırasında İkramlar
2 Adet Tekne Turu
Karşıyaka Vapur Geçiş Ücreti
 

Otelde Minibar ve Diğer Ekstra Harcamalar
Müze ve Ören yeri Giriş Ücretleri
Su ve Alkollü-Alkolsüz Tüm İçecekler
Tüm Şahsi Harcamalar


Rezervasyon İçin: